Hyperbarická komora OXYLIFE

Hyperbarická komora OXYLIFE vám pomůže prokrvit tkáně a zlepšit okysličení celého organismu. Díky tomu se zvýší Vaše vitalita, kvalita Vašeho dýchání a harmonizuje se Váš spánek, což jsou faktory, které přispívají k celkové kvalitě života.

Pobyt v hyperbarické komoře se osvědčil jako výborný nástroj pro rekonvalescenci po prodělání nemoci Covid-19.

BENEFITY HYPERBARICKÉ KOMORY:

Dobrá nálada
Po prvním sezení se zlepšuje duševní stav, práceschopnost a kvalita života, harmonizuje se spánek a zlepšuje se nálada. Sezení v hyperbarické komoře uklidňují nervovou soustavu, zbavují stresu a neklidu.

Omlazení pleti
Kyslíková hyperbarická komora umožňuje dosáhnout téhož výsledku, jako při procedurách injekční kosmetologie (například injekční výplně kyselinou hyaluronovou). Pokožka se zlepšuje nejen vizuálně, ale i strukturně – normalizuje se množství kolagenu a elastinu. Obzvláště efektivní je hyperbarická terapie v období rekonvalescence po plastické operaci.

Krásné vlasy
Výsledek bude vidět již po 3-4 sezeních. Zlepšuje se vlasová struktura, vlasy se přestávají lámat a přestávají vypadávat.
 
Programy hubnutí
Bez ohledu na metodu, kterou využíváte při hubnutí (diety, fyzická cvičení, léky, chirurgické zákroky), je pro mizení podkožního tuku nezbytné, aby se okysličoval. Pokud se nebudou lipidy okysličovat, zůstává množství tukové tkáně beze změny. Dokonce ani systémy fyzického cvičení založené na hlubokém dýchání – jako pilates, jóga – nemají takový efekt jako hyperbarická terapie.

Andrologie
Erektilní dysfunkce není spojena s nedostatkem testosteronu, ale objevuje v důsledku chronické únavy a stresu. My dosahujeme stálého a naprosto fyziologického výsledku, který reálně mění situaci – potence se zlepšuje na dlouhou dobu již po 2-3 sezeních, takového výsledku nelze dosáhnout s pomocí léků.

Fitness
Fitness nám umožňuje, abychom se cítili dobře a vypadali krásně. Naše fyzické možnosti však mají svá omezení, a ne vždy se nám daří dosáhnout potřebného výsledku tak rychle, jak bychom chtěli. Využití hyperbarické terapie 2x urychluje dosažení Vašich cílů – snížení váhy, budování svalové hmoty, získání úžasného profilu.

 

Ceník hyperbarické komory

Otevírací doba:

Pondělí až neděle: wellness od 10.00 do 22.00 hodin. Ale upozorňujeme, že každé 1. a 3. pondělí v měsíci kvůli sanitaci otevíráme wellness až od 15:00.

OXYGENOTERAPIE
DETOX - Intenzivní revitalizační kyslíková jednorázova terapie: 50 kPa
90 min.
800 Kč
REFRESH - Základní revitalizační kyslíková terapie (celkové osvěžení organismu): do 30 kPa
60 min.
580 Kč
VITALITY & IMMUNITY - Dlouhodobá podpora vitality a imunity
8 terapií 60 min do 50 kPa
8 x 60 min.
3900 Kč
pro držitele Senior Pasu nabízíme slevu 20 % na 90 min terapii v Hyperbarické komoře.
 

Rezervace

Otevírací doba:
Pondělí až neděle: wellness od 10.00 do 22.00 hodin. Ale upozorňujeme, že ve vybrané dny kvůli sanitaci otevíráme wellness až od 15:00. Rozpis najdete ZDE

Rezervace na telefonu: +420 515 557 557 a nebo prostřednictvím formuláře níže

Kontaktní údaje


Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
* Všechna pole jsou povinná.